Gerçekten deterjan kullanmadan mükemmel hijyen sağlamak mümkün mü?
Yüksek sıcaklıklarda hiç bir mikroorganizmanın yaşamasının mümkün olmadığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Yüksek basınç ve sıcaklıktaki kuru buhar sayesinde kusursuz hijyen sağlarsınız. Defalarca kullanılan medikal ekipmanlar yüksek basınç ve sıcaklıkta buhar üreten otoklav adı verilen cihazlarda buharın hijyen gücü ile dezenfekte edilmektedir. Mobil luminometre adı verilen atp sayıcı cihazlar sayesinde buharlı temizlik öncesi ve sonrası temizlenen yüzeylerde yapılan ölçümlerde, ameliyathane kalitesinde yüzeylerin organik kalıntı ve mikro organizmalardan arındırıldığını göstermektedir.
Buharlı temizlik yapmak parkelerde kabarmaya sebep olur mu?
Kuru buhar üreten makinalar parkelerde kabarmaya kesinlikle sebep olmaz.
Buharlı temizlik sonrasında ıslaklık kalıyor mu?
Buharlı temizlik için kullanılan makina kuru buhar üretiyorsa, temizlik sonrasında dakikalar içinde yüzey kurur ve kullanılabilir hale gelir. Nispeten ucuz, düşük sıcaklıkta ve basınçta sulu buhar veren makinalar temizlik yapılan yüzeylerde su bırakır ve ahşap, parke, duvar, deri gibi yüzeylerde şişme, kabarma gibi zararlar verebilmektedir.
Halılarda buharlı temizlik yaparken kir dibe mi çöküyor?
Halılarda etkili buharlı temizlik, basit bir elektrik süpürgesi ile halılardaki kaba tozların alınmasından sonra, halı ve parke temizliğinde kullanılan parke aparatına bağlanan havlu ile halınıza kuru buharın uygulanması suretiyle gerçekleşir.

Buharlı temizliği halı kıllarınıher yöne hareket ettirecek şekilde önden arkaya ve soldan sağa şeklinde silmeniz, kılların arasında bulunan toz parçaçıklarının buhar sayesinde daha büyük partiküllere dönüşmesini ve havlu beze kolaylıkla yapışmasını sağlar.

Yüksek sıcaklıktakü buhar aynı zamanda halı kılları arasında yaşan mite ve akarları öldürür. Ölen akar ve miteların kalıntıları, buharlı temizliğin düzenli olarak yapılması halinde mite ve akarlar yeniden üreyemeyeceği için halılardan tamamen yokolacaktır.
Ev temizliği ne kadar sürüyor?
Ev temizliği uygulamalarımıza sabah 08:00-08:30 sularında başlıyoruz ve akşam 17:00-17:30 sularında bitmesi için program yapıyoruz.(Temizlik uygulamalarımızda sonuca ulaşmadan ayrılmadığımız için nadiren gecikmeler yaşanabiliyor.)
Temizlik için bir kişilik personel gönderiyor musunuz?
Bel-Pak temizlik standartlarının yerine getirilmesinde minimum iki kişiden oluşan ekibe ihtiyaç duyulmaktadır.Amacımız kaliteden ödün vermemek ve 100 % müşteri memnuniyeti elde edebilmektir.
Pazar günleri hizmet veriyor musunuz?
Çok acil durumlar haricinde Pazar günleri sadece periyodik ofis temizliği hizmeti veriyoruz.
Halımın üzerinde lekeler var,halıları siliyor musunuz?
Halıların silinmesi, lekelerin çıkarılması konusunda belkide başvurulabilecek en son çözüm yoludur.Hafif lekeler hariç diğer tüm lekelerin çıkarılmasında halıların uygun leke çıkarıcılar ve şampuanlar ile uzman kişiler ve makinalar ile yıkanması ve bakımının yapılması en doğru seçenektir.
Ev temizliği sırasında oluşabilecek kaza,zarar ve ziyana karşı sigortalı mıyım?
Kurumsal bir firma olmanın getirdiği sorumluluk ile ev temizliği sırasında meydana gelebilecek tüm kaza,zarar ve ziyana karşı sigortalısınız.
Ev temizliğini nasıl yapıyorsunuz?
Ev temizliğini,deneyim ve tecrübelerimiz ışığında oluşturduğumuz belirli bir plan ve program çerçevesinde yerine getiriyoruz.Operasyon merkezimizden sevk ve idare edilen, bir ekip liderinin de sorumluluğunu aldığı profesyonel ekiplerimiz, size,temizlik konusunda,elinden gelen en kaliteli hizmeti vermek için gayret gösteriyor.
Ev temizliğini ne kadara yapıyorsunuz?
Sizin ayırdığınız bütçeye ve belirleyeceğiniz standartlara uyabilecek birçok temizlik paketi seçeneğimiz bulunmaktadır.Amacımız kaliteli hizmeti en uygun fiyata verebilmektir.Ayrıca fiyat araştırması yaparken verilen hizmetin kalitesini de göz önünde bulundurmak size doğru seçeneği bulmada yardımcı olacaktır.