Sarıkaya Temizlik  2002 yılında istanbul maltepede hizmet vermeye başlamış ancak Halı yıkama malzeme depolama ihtiyacı üzerine geniş alan ihtiyacı doğmuş iş alanını genişleterek ve Yaklaşık 10 yıldır Halı temizleme ve yıkama konusunda tesislerini geliştirmiş firmamız, Müşterilerine daha iyi hizmeti verebilme heyecanını taşımaya devam etmektedir.. Gelişmiş Teknoloji sistemleri  Kullanan Firmamız Tesislerinde daha yüksek kapasitede halıyı yıkamayı hedeflemektedir.

“Müşterilerimiz iş ortaklarımızdır” ilkesinden yola çıkan Sarıkayalar Temizlik hedef ve stratejileri
doğrultusunda, müşterilerinin gereksinimlerini karşılamak, güvenilir temizlik hizmetlerini en iyi
şekilde vermek ve tüm kaynaklarını en etkin şekilde kullanmak suretiyle hedef pazarlarda ortaklarının
beklentilerini karşılayarak sürekli geliştirmek ve büyütmek misyonunu taşımaktadır.

Sarıkayalar Temizlik, temizlik pazarındaki diğer firmalardan çok farklı olarak, tesislere uygun komple temizlik hizmetlerini özenle ve iletişimi destekleyen danışmanlı sevisleri ile gerçekleştirmektedir. Alışveriş merkezlerinin temizliğinden, konut ve villaların temizliğine kadar değişik yelpazedeki alanları, tesislerin sahip oldukları fiziksel parametreler ve yapılan çalışmalar doğrultusunda hazırlanan tesisi yeterli ve doğru seçilmiş kişi, malzeme ve ürünlerle temizlik işlemlerini özenle yapmaktadır.

Sarıkayalar Temizlik bugüne kadar bir çok önemli projeyi hayata geçirmiş ve gerçekleştirdiği projelerin bir çoğunun da komple temizlik işletimlerini üstlenmiştir ve üstlenmeyi sürdürecektir.