ALTAYÇEŞME HALI YIKAMA
İstanbul Altayçeşme bölgesinde oturuyor ve halılarınızı yıkatmak istiyorsanız fırsat kapınıza gelmiş demektir. Firmamız sizlere sağladığı halı yıkama hizmetleriyle hem mükemmel bir temizliğe onay vermiş olacak, hem de bu zahmetli işten bir an olsun kurtulmuş olacaksınız.

Altayçeşme halı yıkama firmamız, kuruluşundan bu yana göstermiş bulunduğu ilgi ilgi ve eksper ekip arkadaşlarımızla beraber yapmış bulunduğumuz işlemler neticesinde müşterilerimizden gerektiğince verimli neticeler alarak her geride bıraktığımız gün daha da büyümeye devam ediyor. Siz kıymetli müşterimiz olmak istiyor ve sizlere sağlamış bulunduğumuz bütün bu profesyonel olarak hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız derhal bizlere telefon yolu ile ulaşabilirsiniz. Servis ekiplerimize vereceğiniz adres bilgilerinizle beraber servisimiz sizi ziyaret ederek, halılarınızı teslim alır ve firmamıza getirerek işlemin çok daha süratli bir şekilde başlamasını sağlamış olacaktır.

Hem süreden kazanın hem nakitten kazanın!

Misyonumuz olarak belirtmiş bulunduğumuz hem süre hem nakitten kazanç sağlama sistemiyle, pazara göre çok daha ideal ve ekonomik şartlar altında halı yıkama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Firmamızın sizlere sağlamış bulunduğu hizmetler tarafında emin olunuz ki memnuniyetle ayrılmış olacaksınız. Çünkü firmamız sahip olunan halılarınızın hem hayat zamanı arttırmış olacak, hem de yapmış bulunduğu mükemmel temizlik yardımıyla sizin memnun kalmasını sağlamış olacaktır.

Kesinlikle tavsiye etmiyoruz!

Halılarınızın evde ya da aynısı yerlerde yıkanmasını muhakkak tavsiye etmiyoruz. Nedeni çok çok su görmesi, halıların sahip olunan iplerinin aşınmasına hem de temizleme esnasında kullanacağınız fırçalar ile sahip olunan doku yerlerine zarar vereceğinizi biliyor muydunuz? Bununla da kalmayıp vakit ortamında aşınmasına ve hem de bağlantı noktalarından iplerin atabileceğini biliyor musunuz? Evet, şuursuz bir şekilde yıkanan halıların ne yazık ki neticeleri bunları doğurabilmektedir. Bu sebeple sizlere muhakkak halı yıkama işlemlerini yapmamanızı tavsiye ediyoruz. Gündelik temizlik ile süpürülecek halılarınızın ve ayda 1 ya da 2 kez havalandıracağınız bu halılarınız yardımıyla sahip olunan kirlerin büyük bir çoklığını yok etmiş olacaksınız. Mevcut tabaka sisteminde kalan mikroorganizmalar ve mikroplar amacıyla halı yıkama sistemimizi tercihen senede en az 2 kez yıkatmanızı sizlere tavsiye ediyoruz. Altayçeşme halı yıkama hizmetleri sizlere çok daha çoğunu sunacağından emin olabilirsiniz.

Yorum Yazın