BAĞLARBAŞI HALI YIKAMA
Bağlarbaşı Halı Yıkama Şirketi Evinizdeki halıların yıkanması mı gerekiyor? Artık sıksık kirlenen halılarınız yüzünden evinizdeki hijyeni yeteri kadar sağlayamadığınızı mı düşünüyorsunuz?
Bağlarbaşı halı yıkama firmaları bu sıkıntılarınızı ve sorularınıza çözüm olmak amacıyla sizlere hizmet vermektedirler. Halılar evinizde en çok kirlenen eşyalar arasında bulunmaktadır.
Gün boyu hem havanın tesiri ile hem de ayaklarınız ile getirdiğiniz bir çok toz ve kirler halılarınıza yapışır ve o bölgeye yerleşirler. Zamanla halınızda biriken bu kirler halıların tüylerinin arasından geçerek halının en dibine ulaşırlar. Havanın ve diğer etkenlerinde tesiri ile orada biriken tozlar ve kirler vakitler mayt ve bakteriler gibi canlı organizmalara dönüşürler.
Bağlarbaşı halı yıkama firmalarının yıkaması amacıyla verdiğiniz halılarınız tam manası ile temizlenir ve bu canlı organizmalardan temizlenirler. Ve aynı vakitte da canlı organizmaların yine yaşamalarına imkan vermeyecek bir bölge yaratılır. Evde kendi imkanlarınız ile gerçekleştireceğiniz halı yıkama işlemleri hiç bir vakit tam manasıyla bir temizlik prosedürü sağlayamamaktadırlar.
Evde oluşturulan temizlik işlemleri Bağlarbaşı halı hijyenikliği firmasındaki halı yıkama aletlerinin yaptığı temizlik prosedürünin yalnızca % 15 ini kapsamaktadır. Bu orandan da anlaşılacağı gibi evde oluşturulan halı temizleme işlemleri halılarınızı derinlemesine temizlemeyecektir.
Hem evde kendi imkanlarınız ile ulaştığınız halı temizlik mamülleri profesyonel temizlik amacıyla sarfedilen mamüller olmadığı amacıyla temizlediğinizi sandığınız halılarınız gerçekte temizlenmeyecektir. Bu nedenlerden ötürü Bağlarbaşı halı yıkama firmalarını tercih etmeniz gerekmektedir.

Bağlarbaşı Halı Yıkama
Bağlarbaşı halı yıkama firmasında halılarınız yıkandıktan ve paketlendikten sonra aynen alındığı gibi özel vasıtalar ile kapınıza kadar bırakılır. Halılarınız teslim edildiği andan itibaren temizlikleri fark edilmektedir.
Evinizdeki temizlik ve hijyenin tam olması amacıyla halılarınızı derli toplu Aralıklar ile Bağlarbaşı halı yıkama firmalarına yıkatmanız gerekmektedir.
Halı Nasıl Yıkanır?
Bağlarbaşı halı temizleme firmasında halılarınız nasıl yıkanır şimdi onlardan bahsedelim. Tek bir telefonunuz ile halılarınız kapınızdan özel vasıtalar ile gelinerek alınmaktadır.
Sizden teslim alınan halılar yıkama merkezlerine getirilerek orada kendi cinslerine ve özelliklerine göre ayrılırlar. Her halı çeşidinin hijyenik hale getirilmesi aynı değildir. Yün halı ile Nepal halılar yıkanırken aynı işlemlerden geçirilemezler. Aksi durumda halılarda bozulmalar olmaktadır.

Yorum Yazın