FENERYOLU HALI YIKAMA
Feneryolu Halı Yıkama şirketi Halı tertemizliği evin en zor işlerinden biridir. Feneryolu halı yıkama firması yardımıyla halılarınızın tertemizliği bundan sonra çok kolay. Evcil hayvanınızın tüyleri, çocuğunuzun dökülen ve leke yapmış meyve suyu lekesini bundan sonra dert etmeyin.

Feneryolu halı yıkama firması halılarınızı bütün kirlerden arındırıp, evinizin ferahını sağlıyor. Güvenilir, tertemiz, temiz, sıhhatli bir evde olması gereken ilk ilk olarak tertemiz halılardır. Evinizde dilerseniz her gün halınızı süpürün, silin. Uzman ellerde ve teknolojik aletlerle oluşturulan tertemizliğin konumunu tutmaz.

Ayağın direkt ilişki ettiği halılarda gözle görülmeyen bakteriler ve milyonlarca mayt barındırır. Gözle görünmeyen bu canavarlar havaya karışarak o evde yaşam sürdüren bütün canlıların ağız ve burun yolu ile bedenine girer.

Yüzeysel temizlikte dökülen saçları, günlük meydana gelen tozlar, kırıntıları temizleyebilirsiniz. Fakat tertemiz bir tertemizliğin olması siz ve sevdiklerinizi mikroplardan korur.

Feneryolu halı yıkama firması dilediğiniz adette halınızı evinize kadar gelip alıyor, söz verilen vakitte ve hijyen bir şekilde yine evinize kadar getirip teslim ediyor. Kirden, tozdan,lekelerden ve en mühimi mikroplardan yapıt kalmayan halılarınızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Feneryolu ’da yaşam sürdüren herkes Feneryolu halı temizleme firması ile görüşerek, evlerindeki, iş yerlerindeki halılarının tertemizliği amacıyla ayrıntılı bilgi alabilir, aklına takılan soruları sorabilir. Unutulmamalı ki özle görünmeyen mikroplar size ve sevdiklerinize zarar verir. Hiç yorulmadan mikroplardan kurtulup, sıhhatli bir ece sahip olabilirsiniz.

Halı Nasıl Yıkanır?

Feneryolu halı yıkama firması doğrulusunda evinizden teslim alınan halılarınız fabrikaya geldikten sonra toz dolaplarında ilk olarak tozlarından ve yabancı maddelerinden arındırılır.

Toz makinesinden geçmeyen halılar direkt su ile ilişki ettiği takdirde üzerindeki bütün yabancı maddeler halının dibine yapışır ve mikrop geliştirmeye devam eder.

Sonrasında Feneryolu halı yıkama firmasında bulunan, yalnızca halı amacıyla imal edilen halı şampuanı ile çift yönlü fırçaların bulunduğu makine ile önü ve arkası yıkanır.

Eğer halınızda leke varsa özel leke çıkarıcılar ile prosedür uygulanır.

Durulama prosedürü de bittikten sonra, halınızın cinsine ideal olan devirde sıkma prosedürü gerçekleştirilir ve kurutma odalarında son sistem makineler ile kurutulur.

Feneryolu Halı Yıkama
Gözünüz arkada kalmadan Feneryolu halı tertemizliği firmasına teslim ettiğiniz halılarınız, son derece temiz, hijyen ve söz verildiği vakit ortamında denetimi sağlanmış, paketlenmiş bir şekilde Feneryolu halı yıkama firması doğrulusunda evinize teslim edilir. Size de yalnızca gönül rahatlığı ile sevdiklerinizle beraber tadını sürmek kalır. Unutmamak lazım olur ki sıhhat her şeyden önemli.

Yorum Yazın