• 4 Nisan 2020
  • resized_73ea2-801f0399ea7741839409afcd03ee339b4a44146a
  • fama-bocek-ilaclama-fumigasyon014
  • fama-bocek-ilaclama-fumigasyon004
  • dezenfeksiyon-ev-1024x307
  • fama-bocek-ilaclama-fumigasyon015

Dezenfeksiyon Nedir

Cansız yüzeylerdeki hastalık yapma özelliği olan bakteri, virüs, parazit gibi mikroorganizmaların kimyasal maddeler kullanılarak sayıca, türce azaltılması veya yok edilmesi işlemine dezenfeksiyon denir. Yaşam alanlarını mikroorganizmalardan tamamen arındırmak için kullanacağımız yöntemlerin en başında dezenfeksiyon gelir. Çünkü bazı mikrop ve virüsler genel temizlikte kullanılan malzemelere karşı dirençlidir. Yaşadığımız ortamları kullandığımız temizlik malzemeleriyle ne kadar temiz tutmaya çalışsak da kullandığımız ürünlerle her mikrobu etkisiz hale getirmek mümkün olmayabilir. Böyle durumlarda iki seçeceğiniz vardır; ya evde dezenfeksiyon temizliğini kendiniz yapacaksınız ya da profesyonel  temizlik firmamızı tercih edebilirsiniz .

Ev Ofis İşyeri Dezenfeksiyon İşlemleri

Bazen izleri sadece uzmanlar tarafından kaldırılabilen yaşam durumlarıyla karşı karşıya kalırız. Organik maddelerden kaynaklanan kontaminasyon genellikle sağlık riskleri doğurur. Enfeksiyondan Korunma Kanunu’na dayanarak, bu tür temizlik işleri sadece eğitimli uzmanlar tarafından yapılabilir.

Bu size birkaç avantaj sağlar. Her şeyden önce, temizlik ve temizlik için tüm hizmetleri tek bir kaynaktan alacaksınız. Yaklaşan çalışmanın tüm sürecini sizin için organize ediyoruz. Deneyimlerimize dayanarak, AC olarak hangi işi yapabileceğimizi ve uzmanlar tarafından hangi hizmetlerin yapılması gerektiğini çok iyi biliyoruz. Sonuç olarak, yasal kesinliği muhafaza edersiniz ve ilginize uygun maliyetle çalıştığımızdan emin olabilirsiniz.

 

Yorum Yazın