• 4 Şubat 2017
  • Maid-In-CT-House-Cleaning-Service-CT
  • house-cleaner
  • House-Cleaning-4
  • yerinde halı yıkama
  • woman-sitting-on-fresh-clean-carpet
  • 126ebc58-ab29-4153-aff1-8341fed08425
  • yakuplu-koltuk-yikama

Ev Temizliği Firmalarımız, yıllardır ev temizlik sektöründe olup işin temizlik işinin en iyisini, en sağlıklısını ve en kalitelisini yapmaktadır. İşinde uzman, kaliteli ve yaptığı işin hakkını veren ehil ev temizlik personelleriyle sizlere yardımcı olmaktadır.

Ev hanımları ve çalışan bayanlarımız için ev temizliği işleri zor çünkü ev temizlik şirketimizin sahip olduğu makinelere, kimyasallara ve teknik ekipmanlara ihtiyaç var. Ve firmamızın kullandığı, ev temizlik malzemelerimiz tahriş edici değildir. Testler ile alerjik olmadığı kanıtlanmıştır. Günümüzde özellikle ev temizliği ve ev hijyeni, buharlı petek temizliği, buharlı ev temizleme, makineli ev temizlik, vakumlu ev temizliği, dezenfektanlı ev temizliği gibi detaylar konusu daha da önem kazanmaktadır. Kesinlikle tecrübeli ve bu bilinçte kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi halde tersi sonuçlar doğurabilir.

Her ev temizlik işinin bitiminde yapılan müşteri memnuniyet anketlerimizde uzun yılların oluşturduğu tecrübelerin sonucunu görmek bizi hayli mutlu etmektedir. Her ne kadar hizmet sektöründe; özellikle temizlik hizmeti sektöründe, bu işin %100′lüğü zor olsa bile müşteri memnuniyet anketleri sonuçlarından bu değere ulaşmak müşterilerimizin de konuya ne kadar duyarlı ve vefalı olduğunu göstermektedir.

Ev Temizlik Şirketi, ev temizliğinde ilk etapta mutfaktan başlanır. Tezgah, ocak, aygaz kenarları çamaşır suyu ile silinir. Toz alma işlemi kesinlikle suya katılan yüzey temizleyiciler ile yapılmalı ve su kovanın 3/2 ‘sine kadar doldurulmalıdır. Sonra iyi sıkılmış nemli bez ile yerler silinir. Temizlik Firmaları, mutfak yağlarını çıkarmak için yağ çöz kullanılır. Yağ sökücü katılmış ılık su ile mutfak dolapları silinir. Elektrik süpürgesi açılır. Sonra nemli mop ile yerler silinir. Daha sonra camlar parlatılmak için arap sabunundan az bir şey katılarak silinmeye başlanır. WC temizliğinde ise çamaşır suyu ve cif kullanılır. Duşa kabin temizliği için günümüzdeki temizleyiciler çok ideal ve aynı zamanda küf yapmayı önleyenleri var. Özellikle yaş kalan ve havasız banyolarda bu gerekli. Kapılar ahşap ise ahşap temizleyicisi ile, pimapen ise pimapen temizleyici sprey ürünler kullanılıp durulanarak temizlenir. Duvarlar yağ ve kir sökücü, yanı sıra çamaşır suyu ile güzelce silinir. Çamaşır suyu aynı zamanda karıncaların mutfağınızdan uzaklaşmasını sağlayacaktır.

Ev Temizlik Şirketleri, çöp kutusundan gelen kokuları önlemek için her çöp atımından sonra çöp kovasının içi yıkanarak temizlenmelidir. Ev Temizlik Firması, ayrıca dibine sabun kırpıntıları koyabilirsiniz. Aspirinli taze çiçekler için hazırladığınız bir kap suyun içine koyduğunuz takdirde çiçekleriniz uzun süre çürümeden ve solmadan muhafaza edilir.

Banyolarınız Güzel Koksun!
Temizlik Şirketleri, banyonuzun çeşitli köşelerine sabun ve lavanta torbaları koyarak güzel kokmasını sağlarsınız.

Temizlik Şirketleri, Banyolarda Yüzeylerin Temizliği, Yüzeylerin temizliğinde kullanım yerlerine göre, lavabo, küvet, klozete toz; fayans, kalebodur gibi yüzeylerde ise, sıvı ve mineralli temizleme maddelerinden (cinsine göre) biri kullanılır.

Ev Temizlik Firmaları Temizlik Sistemleri:
– Kuru temizlik,
– Nemli temizlik,
– Islak temizlik,
– Vakumla (elektrik süpürgesi, yıkama makinası) yapılan temizlik
– Sprey ile temizlik.

Daire Temizlik Şirketleri, Kuru Temizlik:
Kuru sistemle yapılan temizliktir. Çeşitli leke çıkartıcı ürünler ile silerek yapılan temizleme.

Villa Temizlik Firması Nemli Temizlik:
Çok ıslak ve çok kuru olmayan nemli bir ıslaklık yüzeylerinde yapılan temizliktir. Yüzeylerin (mermer, taş, parke) mopla nemli olarak silinmesi gibi.
Temizlik Şirketi, Islak Temizlik:
Bol suyla yıkarak, silerek yapılan temizliktir. Banyoların temizlenen çamaşırların yıkanması gibi,
Temizlik Firması, Vakumla Temizlik:
Vakumlu temizlik araçları ile yapılan temizliktir. Islak vakum, kuru vakum şeklinde yapılır.
Temizlik Firmaları, Temizlikte Leke Giderme:
Temizlik Şirketi, kir ve lekelerin giderilmesi amacıyla makine öncesi yapılan temizlik türüdür.
Temizlik Şirketleri, Banyo Temizliği:
Banyo temizliğinde izlenecek sıra ve yapılacak işlemler kısaca şöyle sıralanabilir:
– Banyonun havalandırılması,
– Tuvalet sifonun çekilmesi ve temizlik maddesinin tuvalete dökülerek
beklemeye bırakılması. (bu uygulama ile temizlik maddesi, uygulandığı yüzeyde yavaş yavaş akarak temas ettiği yerlerdeki kir ve lekeleri sökecektir) Daha sonra tuvaletin temizlenmesi,
-Duşakabin veya banyo küvetindeki kirlerindeki su püskürtülerek ve ovularak temizlenmesi.
-Bataryaların temizlenmesi ve kurulanması,
-Lavabonun ciflenip temizlenmesi,
– Fayanslar ve seramik duvarların silinerek temizlenmesi,
-Banyodaki lavabo kenarları, kapı, çöp sepetinin ve banyo aynasının temizliğinin yapılması,
– Banyo havluları, sabunları, şampuanlar yerleştirilmesi,
-Son olarak zeminin silinmesi. Zemin temizliğinde mop kullanılmasına daha kolay ve çabuk temizlik nedeniyle özen gösterilmesi.

Ev Temizliği farklı alanların temizliği amacıyla kullanılacak kimyasal maddelerin seçiminde şu hususlara dikkat edilmelidir:

– Temizlenecek yüzey ve malzemelerin türleri,
– Kullanacak araçların türleri,
– Personelin yeteneği,
– Temizlik maddesinin birim ölçüsü ve kabının türü (hacim, litre, poşet, püskürtücü).
– Temizlik maddelerinin elde edilebilirlikleri ve sipariş etme işlemleri,
– Maliyet ve dağıtım,
– Birlikte kullanılabilir temizlik maddelerinin seçimi,
– Ayrılabilen zaman ile temizlik maddelerinin etkili kullanımı için gereken zamanın kıyaslanması,
– Ekonomik ve kullanım kolaylığı,
– Kullanıldıktan sonra da biyolojik aktifliğinin devam etmesi
– Deterjanın içeriği,
– Kullanılacak dozaj seviyesi,
– Çıkartılmak istenen kirin türü.
– Temizlenecek yüzeyin ne tür maddeden yapılmış olduğu,
– Ellerin solüsyona temas edip etmeyeceği,
– Makinede kullanılıp kullanılmayacağı,
– Kullanılan suyun sertlik derecesi.
– Temizlik Firmaları, Geri Dönüşüm

Temizlik Şirketleri, ayakkabı kutularınızı, temizlik malzemelerinizi sakladığınız gereçleri boyayabilir, göze hoş gelen farklı şekillere sokabilirsiniz. Temizlik Firması, atılacak bir yığın malzemeyi değerlendirebilirsiniz. Bunlardan sokak hayvanlarına ev, kedi merdiveni yapabilirsiniz. Artan gıda artıklarınızı da bayatlamadan sokak hayvanlarına verebilirsiniz.

Temizlik Şirketleri, Ev mobilyaları.

Temizlik Şirketi, Temizlik Firması, ilaveten dolap içlerine yerleştireceğiniz lavantalar ile çamaşırlarınızın güzel kokmalarını sağlayabilirsiniz. Temizlik Firmaları, oluşabilecek küçük böcek ya da kelebeklerden kurtulmak için ise lavanta ve sabun torbalarını deneyebilirsiniz.

Temizlik Firmaları İçin Yaratıcı Fikirler,

Ev temizleme püf noktaları sayfalarımızı okuyunuz.

Temizlik Firması, evdeki toz deterjanınızı ağzı kapaklı plastik kaplarda saklayabilir, atmaya kıyamadığınız bir fincanla istediğiniz ölçüyü ayarlayabilirsiniz. Temizlik Şirketleri, böylece hem masraftan kaçınmış olur, hem de dairenizde farklı stili yaşatabiliriz.

Yorum Yazın