• 4 Şubat 2017
  • ofis-temizliği
  • temizlik-firmaları
  • 4f1f210a5e35a4b9232dc0d57c5eeee2
  • maxresdefault (1)
  • Commercial-Cleaning-Services-Raleigh
  • RA_144_web

Sarıkayalar Ofis Temizliği Şirketi, 2002’den beri evleriniz de, ofisleriniz de, villa ve şirketlerinizde genel ofis temizliği hizmeti, dış cephe cam temizlik hizmeti, koltuk yıkama, halıfleks yıkama, ilaçlama, dezenfeksiyon işlemleri sağlamaktadır. Işıltı Temizlik Firması, ev temizliği, iş yeri  ve ofis temizlik hizmetlerini uygularken yetişmiş kadrosunun iş deneyimlerinin yanı sıra güvenilir olmasına da dikkat etmektedir.

Sarıkaya Temizlik personelleri, her temizlik hizmetinin hijyen sağlamayacağını bilir, temizliğin yanı sıra hijyen kurallarına da dikkat eder. Temizlik şirketimizin 20 yıldan fazla süredir ayakta kalmasının bir sebebi de budur.

Ofis temizliği, firmamızın tüm ayrıntılarına dikkat ederek yaptığı bir yığın temizlik programlar dizinidir. Bütün işletmeler sabah iş başı yaptığında çalıştığı ortamın görsel güzelliklerinin yanı sıra temiz ve hijyenik olmasını arzular. Bununda bize göre en önemli nedeni evimizden çok iş yerimizde vaktimizin geçmesidir. İş yeri temizliği rutin yapılan ofislerde temiz ve hijyenik bir ortam olacağından ofis çalışanlarının motivasyonu artar.

Sarıkaya Temizlik Şirketi olarak bizler müşterilerimizin ofislerini önemsiyor, temiz, hijyenik bir ofis ortamı garanti ediyoruz. Hızla değişen çağımızda ofis dizayn değişimlerini görmemek imkansızdır. Yeni tip rezidans ofisler başta olmak üzere özellikle son yıllarda tüm ofisler daha kullanılabilir, daha teknolojik, daha verimli hale gelmiştir. Çalışanının rahatı açısından tüm akıllı teknolojilere yer vererek dizayn sağlanmış olup nitelikli iş amaçlanmıştır. Ofis temizliğinde en fazla ihtiyaç duyulan hizmetlerden bazıları; ofis halıflekslerinin yıkanması, ofis koltuklarının temizliği, ofis cam ve dış cephelerinin temizliği, ofis zeminlerinin temizliği, ofis mermer yüzeylerinin cilalanması, ofis pvc, epoksi yüzeylerinin polimerize cilası, ofis mobilyasının toz alımları, genel temizliği, ofis hafta sonu temizliği, ofis akşam parttime temizlik progranları. Sizlere tüm hizmetler dahilinde, hazırladığımız eşsiz ve ekonomik programlar ile gibi tertemiz ofisler sunuyoruz.

Ofis temizliği genel şekli ile ev temizliği ile benzer gibi görülse de işleyiş, zaman hatta kimyasallar bakımından farklılıklar vardır. Özellikle bürolarda evrak odası, malzemelik ve depo gibi farklı özellik içeren birimlere sahip olabilir. Bu birimler içeriği farklı olan temizlik kimyevileri ile temizlik teknikleri gerektirir. Daha çok İstanbul ofislerine ve şirketlerine yönelik mesai sonrası düzenli parttime hizmet uygulamamız ile çalışanların motivasyonu ve iş yeri verimliliği artmakta, bu da firmamızı uzun yıllar sektörde tutmaktadır. Temizlik kadar ofis dezenfektan uygulaması da öncelikli hizmetlerimiz arasındadır.

Ofis temizlik şirketi; Firmamız nitelikli ofis şirket temizliği adına ofis içi bakteri imha uygulamaları, ozon ile koku giderme uygulamaları, rutubet ve nemi önleme uygulamaları, ofis zeminlerini iyileştirme hizmetleri gibi bir yığın hizmeti tüm müşterilerimize sunmaktadır. Yaklaşık 20 yıldan bu yana bizimle çalışmaya devam eden şahıs müşterilerimizin ve kurumsal firmalarımızın referanslarımızı istemeyi unutmayınız.

Yorum Yazın